Poznaj nas bliżej

Najwyższa jakość

Pracownicy Prinsen Gniezno

Najwyższa jakość

Jesteśmy firmą sprzątającą która powstała już 2008r. 16 lat – to już tyle czasu nieprzerwanie rozwijamy się zdobywając coraz większe grono zadowolonych Klientów. Mimo upływu czasu nadal przyświeca nam ta sam idea w prowadzeniu biznesu czyli najlepsza jakość to zadowolony Klient. 

Decydując się na usługi firmy sprzątającej Prinsen masz pewność świetnego kontaktu z firmą. Zarówno w firmie sprzątającej jak i naszych sklepach szczególną uwagę przykładamy do znakomitej obsługi Klienta – jest to dla nas niezwykle ważne. 

Przez tak wiele lat mieliśmy do czynienia z wieloma przedsiębiorcami i wiemy, że zaraz po jakości usług, dobry kontakt z firmą to podstawa. 

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług każdy obiekt posiada swojego koordynatora, który czuwa nad tym, aby pracownicy firmy byli odpowiednio zaopatrzeni w chemię i sprzęt oraz dobrze wykonywali powierzone im zadania.

Dzięki systematycznym wizytom na bieżąco rozwiązujemy pojawiające się problemy, gdyż nie ma dwóch takich samych Klientów. Mogą być podobni, ale każdy obiekt ma swój rytm i charakterystykę.

Tak indywidualna opieka jest w stanie sprostać przeróżnym wyzwaniom jakie mają nasi różnorodni Klienci.

Doświadczenie

Doświadczenie Prinsen Gniezno

Doświadczenie

Doświadczenie zdobyte przez lata pozwoliło wypracować nam własne autorskie procedury sprzątania.

Dzięki temu osiągamy najwyższą jakość sprzątania przy zachowaniu optymalnie niskich kosztów co przekłada się na dobrą ofertę.

Właściciel firmy, dziś przedsiębiorca Pan Roman Wiczyński, początkowo sam sprzątał obiekty swoich Klientów. Ogromne doświadczenie z pierwszej ręki zbudowało solidny fundament na którym opiera się każda świadczona przez firmę Prinsen usługa.  

Doświadczenie Prinsen Gniezno

Zarówno doświadczenie jak i niezliczone szkolenia przeniesione w późniejszych latach na zespół firmy Prinsen zaprocentowało rozwojem umożliwiającym dziś obsługę zarówno małych Klientów jak i dużych korporacji.  

Sprzątamy obiekty standardowe takie jak biura, sklepy, banki, hotele, szkoły czy szpitale oraz obiekty przemysłowe jak zakłady produkcyjne wraz z liniami produkcyjnymi, hale magazynowe, zakłady utylizacji poubojowych, ubojnie, zakłady przemysłu spożywczego, rolniczego i wiele innych. 

Pełną zakres usług znajdziesz w zakładce „oferta”.

Sprawdzona chemia i urządzenia

Sprawdzona chemia i urządzenia

16 lat w branży to nie tylko czas, w którym zdobyliśmy umiejętności i doświadczenie, ale również czas w którym zbudowaliśmy pokaźny park maszyn który jest niezbędny do szybkiej i taniej usługi. 

Z tego samego powodu udało nam się wyselekcjonować najlepsze marki chemii wykorzystywanej do sprzątania. 

Korzystamy z atestowanych sprzętów i środków czystości znanych producentów. Dzięki temu mamy pewność ich skuteczności jak również bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o sprzęt, to posiadamy wiele maszyn i urządzeń gwarantujących najlepsze efekty sprzątania i szybką pracę. 

Automaty, szorowarki, parownice, myjki ciśnieniowe i wiele innych. Wiemy już które są dobre, a które nie – pozwala nam to na utrzymanie ciągłości usługi niezależnie od jej stopnia trudności. 

Sklep stacjonarny i online

Asortyment sklepu

Sklep stacjonarny i online

Znalezienie najlepszej chemii oraz urządzeń do sprzątania zajęło nam kilkanaście lat. 

Teraz każdy może skorzystać z tej wiedzy i zakupić polecane przez nas środki czystości oraz sprzęt do sprzątania odwiedzając jeden z naszych sklepów.

Prowadzimy sprzedaż zarówno chemii gospodarczej jak i bardzo specjalistycznych preparatów wykorzystywanych w przemyśle.

Asortyment sklepu

Od 2022 roku w Gnieźnie przy ul. Biskupińskiej 26e/1a działa nasz firmowy sklep w którym każdy począwszy od Klienta indywidualnego, poprzez instytucje i firmy może zaopatrzyć się w chemię i higienę sprawdzoną przez nas w boju. 

Dowozimy towar do naszych Klientów. 

Chemię polecaną przez naszą firmę sprzątającą można także kupić na allegro.

W najbliższym czasie zostanie także uruchomiony sklep internetowy. Aby być na bieżąco, obserwuj nas na Facebooku.

We speak English

We speak English

We are proud that we can assist our Client also in English. We do business with many international companies whose workers speak English language. 

We know it is not easy to find a cleaning company which provides such service so we consider this our great asset, We have vast experience in cleaning services with large companies as well as smaller business.  We value highest quality as far as cleaning and customer service is concerned.

We clean offices, shops, banks, hotels, hostels, schools and hospitals as well as industrial facilities with production lines, warehouses, post-slaughter processing facilities, slaughterhouses, food and agricultural industry facilities and many others.

We have built a large fleet of machines that is necessary for quick and economic service.

This fleet includes automatic machines, scrubber dryers, steam cleaners, pressure washers and many others. 

We already know which are the best – this allows us to maintain the continuity of the service regardless of the level of difficulty.

We have selected as well the best cleaning products and chemicals which you can now buy in our local shop in Gniezno, Biskupińska street 26e/1a. 

We offer delivery services of those products to our Clients. 

We are opening an online shop soon so that you can purchase those products with shipment service.