O nas

Prinsen - Firma sprzątająca

Firma Prinsen Roman Wiczyński rozpoczęła swoją działalność w 2008r. Naszym rodzimym miastem jest Gniezno, aczkolwiek swoje usługi świadczymy z powodzeniem na trenie całego kraju.

Głównym filarem firmy są usługi utrzymania czystości. Świadczymy usługi sprzątania powierzchni skierowane przede wszystkim do klientów biznesowych. Stawiamy na jakość wykonywanych usług. Nieustannie zdobywane doświadczenie oraz nowoczesne podejście do zagadnienia utrzymania czystości w obiektach, opierające się na wykorzystaniu najnowszych modeli maszyn oraz chemii profesjonalnej sprawia, że usługi Prinsen są docenianie przez coraz większe grono klientów.

WYBRANE OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

„Profesjonalne usługi. Elastyczność i wychodzenie na przeciw potrzebom klienta”

„Bardzo sobie cenię dobry kontakt z Państwem”

„Polecam. Rzetelnie wykonane prace. Miła obsługa i fachowe podejście do klienta”

Kolejne lata przyniosły nam dalszy rozwój, a zdobywane systematycznie doświadczenie pozwoliło poszerzyć naszą ofertę o sprzedaż chemii profesjonalnej, chemii gospodarczej i higieny dla firm. Zaopatrujemy firmy i budynki użyteczności publicznej z dowozem towaru pod wskazany adres na terenie całego Kraju.
Profesjonalne środki czystości
Chemia Diversey

Kolejnym filarem firmy Prinsen jest zaopatrzenie firm produkcyjnych, przetwórstwa spożywczego, napojowego, produkcji rolnej, służby zdrowia w wyspecjalizowaną chemię takich producentów jak DIVERESY .W naszej ofercie znajdą państwo cały wachlarz chemii stosowanej w układach CIP oraz szeroko pojętej czystości, dezynfekcji i higieny.

Firma Prinsen prowadzi również sprzedaż chemii oraz wszelkich urządzeń i akcesoriów związanych z Bioasekuracją. Pomagamy rolnikom w walce z ASF oraz AH1N1 dostarczając chemię i rozwiązania wielu wiodących producentów.

Frima Prinsen jest także partnerem GTM Start Gniezno