Sprzedaż chemii

Sprzedaż chemii profesjonalnej i gospodarczej

Hurtowe ceny i szybka dostawa

Chemia Diversey

Sprzedaż chemii Diversey, producenta światowej rangi. Zaopatrzenie dla firm i zakładów produkcji rolnej, przetwórstwa spożywczego, napojowego, mleczarni, służby zdrowia i firm sprzątających. Oferujemy hurtowe ceny i zapewniamy szybką dostawę. Rabaty dla stałych klientów.

Bioasekuracja ASF

ASF (Afrykański pomór świń)

ASF (Afrykański pomór świń) to szybko szerząca się, zakaźna i zaraźliwa choroba wirusowa świń domowych, a także wolno żyjących świń i dzików. Zwierzęta najczęściej zakażają się wirusem ASF poprzez pośredni lub bezpośredni kontakt z zakażonymi zwierzętami. Wirus rozprzestrzenia się poprzez skażony sprzęt i narzędzia, pojazdy oraz osoby odwiedzające gospodarstwo, zwierzęta posiadające dostęp do gospodarstwa np. koty czy gryzonie. Podstawą kontrolowania ASF okazuje się przestrzeganie zasad bioasekuracji.

Bioasekuracja

Bioasekuracja to połączenie wszystkich działań podjętych w celu zmniejszenia ryzyka wprowadzenia i rozprzestrzeniania się chorób na poziomie stada, regionu oraz kraju. Jeśli chcesz chronić swoje stado zwierząt przed niebezpieczną chorobą jaką jest ASF pamiętaj o przestrzeganiu odpowiednich procedur bioasekuracji w swoim gospodarstwie i zaopatrzeniu się w niezbędną chemię. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment środków dezynfekcyjnych, myjących i wszystkich niezbędnych sprzętów do bioasekuracji.

Chemia dla biur i firm

Kompleksowe zaopatrzenie

Zajmujemy się zaopatrzenie firm, biur, budynków użyteczności publicznej w chemię gospodarczą, profesjonalną i artykuły higieniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo środki jedynie renomowanych firm. Każdy produkt został przez nas przetestowany, a Państwu oferujemy jedynie te niezawodne i sprawdzone.

Wygodne zamawianie

Oferujemy proste sposoby składania zamówień poprzez e-sklep, e-mail lub telefonicznie. Zamawianie dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Profesjonalne doradztwo

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy specjalizuje się w dziedzinie sprzątania, a rynek oferuje bardzo szeroki zakres produktów do różnego rodzaju zabrudzeń. Aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego środka do sprzątania, zawsze doradzamy jaki preparat sprawdzi się najlepiej w przypadku danego rodzaju zabrudzenia.